Ostravská 77, Příbor
704 974 512
info@skolagaudi.cz

Den otevřených dveří GAUDI

Svobodná demokratická škola Gaudi

Den otevřených dveří GAUDI

Od mnohých z vás zaznívá, že byste rádi Gaudi navštívili a viděli na vlastní oči, co se zde děje (a neděje). S potěšením oznamujeme, že se Gaudi otevře nejen dětem a rodičům, kteří jsou již s Gaudi spjatí, ale také všem, kteří stojí o to zažít Gaudi naživo.

25.1.2020 od 14 do 18 hodin vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Můžete se těšit na jarmark s dílnami, kde si budete moci koupit výrobky vyrobené dětmi, průvodci, rodiči, zkrátka lidmi z Gaudi. Dílny a workshopy nabídnou možnost vyrobit si vlastní šperk, elektrobroučka a další. Přitom si budeme pochutnávat na výrobcích domácí a Gaudi kuchyně. + Děti pracují i na dalších věcech, nechme se překvapit…

Srdečně vás zveme a budeme rádi, pokud svůj zájem potvrdíte zasláním mailu na adresu jana.stranska@skolagaudi.cz.  Do mailu, prosím, uveďte, kolik vás přijde.

Těšíme se na vás!