Ostravská 77, Příbor
704 974 512
info@skolagaudi.cz

Hledáme do našeho týmu ředitele/ředitelku

Svobodná demokratická škola Gaudi

Hledáme do našeho týmu ředitele/ředitelku

EDIT: 

Zapálenou ředitelku jsme už našli! 

Hledáme do našeho týmu ředitele/ředitelku.

Rezonuje s Vámi koncept svobodných a demokratických škol? Máte odvahu, chuť a dostatek nadšení pustit se do budování takové školy v českých podmínkách? Umíte rozvíjet a podržet tým i v nelehkých situacích hledání, nejistoty a zkoušek při rozjezdu? Jsou pro vás takové momenty příležitostí a výzvou k dalšímu růstu?

Jste pozitivní, empatickou a inspirující osobností? Je pro Vás osobní a profesní rozvoj nedílnou součástí života? Máte vysokoškolské pedagogické vzdělání a minimálně 4letou pedagogickou praxi? Pak se nám ozvěte, otevíráme již 1.9. 2019!

Svůj životopis s průvodním dopisem prosím zašlete na email: info@skolagaudi.cz