Ostravská 77, Příbor
704 974 512
info@skolagaudi.cz

Inspekce v Gaudi

Svobodná demokratická škola Gaudi

Inspekce v Gaudi

Zdravíme z Gaudi a chceme se s vámi podělit o radost.


V 2. červnovém týdnu navštívili Gaudi inspektoři ČŠI. Do inspekce jsme šli připravení na setkání s lidmi, kteří sledují stejný cíl – pomoci nám k ještě lepšímu fungování školy. A to se také stalo. Přišli vstřícní, o koncepci naší školy informovaní lidé. Komunitou školy byli přijati, zapojili se s respektem k lidem a společenství, jehož se stali na dva dny součástí. Zpětná vazba, kterou jsme dostali, dávala smysl, posunula nás.


A výsledek? V tuto chvíli ,stále neoficiálně, uspěli jsme.


Za to patří velký dík dospělým i dětem v Gaudi, díky každému a všem dohromady jsme na inspekci byli připravení a ukázali jsme inspektorům, jak funguje dobrá svobodná demokratická škola.


Díky patří také rodičům a širším rodinám především za skvělé Gaudi děti a také za podporu a přízeň vás všech, která nás provází po celý školní rok.