Ostravská 77, Příbor
704 974 512
info@skolagaudi.cz

Kontejnery s Khomou!

Svobodná demokratická škola Gaudi

Kontejnery s Khomou!

8.9.2020 se Gaudi zapojila do skvělé akce Malování na kontejnery. Akci pořádalo město Příbor s Technickými službami ve spolupráci se sprejerem Khomou. Ten už je v Příboře znám díky popelářskému autu, které je jeho dílem a vypadá jako ozubená příšera. Auto mělo velký ohlas u veřejnosti a proto město vymyslelo akci, na které se mohly podílet i děti z místních škol. Malování bylo určeno hlavně pro žáky 7. až 9. tříd. U nás udělali udělali výjimku, účastnily se i děti mladší. Na jaře jsme pracovali na návrzích, ze kterých jsme vybrali dva nejlepší a ty jsme nakonec v úterý i malovali. Khoma nám poskytl spreje a barvy, lidé od Technických služeb nachystali kontejnery a my jsme měli s dětmi za hodinu hotovo :). Akci jsme si skvěle užili a “naše” kontejnery už zkrášlují blízké okolí školy a my si při každodenním úklidu můžeme ten skvělý den znovu připomenout. Schválně, vy, kteří na Dukelskou zavítáte, najdete je?