Ostravská 77, Příbor
704 974 512
info@skolagaudi.cz

Přihlásit na střední školu

Svobodná demokratická škola Gaudi

Milí studenti, milí rodiče,
těší nás Váš zájem o studium na naší budoucí střední škole a děkujeme za projevenou důvěru. Tato předběžná přihláška slouží k nástupu do 1. ročníku i k přestupu z jiné střední školy.

Děkujeme za Váš čas i pravdivost při vyplňování tohoto nezávazného dotazníku, který nám pomůže lépe připravit přijímací řízení i lépe se připravit na otevření našeho kombinovaného lycea.
Po vyplnění dotazníku Vás budeme kontaktovat stejně jako s novinkami ohledně vzniku školy.    Vyplněním tohoto dotazníku udělujete souhlas společnosti Základní škola a mateřská škola Gaudi, s.r.o., se sídlem: Ostravská 77, 742 58 Příbor, IČ: 07485018 , aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou použity za účelem kontaktování ve věci přihlášení do Základní škola a mateřská škola Gaudi. Tento souhlas můžete vzít kdykoliv zpět.